Безлімітні тексти для будь-якого випадку

Сучасні інтернет-сайти неможливо уявити без текстового контенту. Для одних це просто джерело інформації, а для інших — найкращий спосіб просування ресурсу в пошукових системах. Дійсно, просунути сайт в Інтернеті без тексту просто неможливо. Горезвісні Яндекс і Гугл реагують саме на змістове наповнення, тобто на контент. З цього випливає висновок: потреба в унікальних текстах для інтернет-простору буде завжди. Тому і робота для копірайтерів також завжди буде. Правда, конкуренція серед цих фахівців дуже висока. Але англійська компанія під назвою «GrumpyText» знайшла ідеальний спосіб захоплення відразу всієї цільової аудиторії. Співробітники інтернет-сервісу пропонують своїм клієнтам безлімітний тексти на будь-яку тему за передплатою!

Проект досить простий. Клієнти «GrumpyText» вибирають зручний для себе тариф підписки (мінімальна вартість — 297 доларів в місяць) і після цього мають можливість замовляти нескінченну кількість статей з обраної тематики. Можна вибрати текстовий контент для будь-якого сайту, блогу та інших ресурсів.

Штат «GrumpyText» складається з висококласних фахівців у сфері авторського контенту. Є автори на всі випадки життя: маркетологи, технарі, літератори і т. д. Клієнт гарантовано отримає професійну роботу, написану органічним складом, наповнене сенсом і, при необхідності, ключовими фразами для пошуковиків.

Послуга на ринку абсолютно нова, тому дуже затребувана. «GrumpyText» рятують клієнтів від маси проблем з пошуком авторів і написанням текстів, а натомість отримують постійний потік вдячних користувачів. Можна не сумніватися, що і в нашій країні аналогічний сервіс знайде своїх шанувальників!

Share your thoughts