Безкоштовний фітнес-клуб як джерело прибутку

На перший погляд, ідея відкриття фітнес-клубу з безкоштовними тренажерами може здатися абсурдною. Насправді, подібний проект несе в собі величезні перспективи і чималий прибуток. Якщо грамотно підійти до розробки бізнес-плану і проявити кмітливість, безкоштовний спортзал можна перетворити в джерело стабільно високого доходу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почнемо з того, що на людей слово «безкоштовний» діє заворожуюче. Багато потенційні клієнти будуть готові покинути звичні місця тренувань і перейти в ваш клуб, адже тут не треба платити! Насправді, все йде трохи інакше. Платити не потрібно буде тільки за використання тренажерів, зате на додаткових послугах можна буде заробити в підсумку набагато більше.

Під додатковими послугами маються на увазі, наприклад, особисті консультації тренерів, розробка індивідуальної програми занять. Також вагомий дохід неодмінно принесе спортивний буфет, де будуть продаватися свіжовичавлені соки, чиста питна вода, біодобавки, спеціальне харчування для спортсменів і просто корисна низькокалорійна їжа.

Також заробляти в безкоштовному фітнес-клубі можна на продаж аксесуарів для спорту — одягу, взуття та супутньої атрибутики.

Загалом, варіантів отримання доходу — маса! Якщо враховувати, що дуже скоро ваше пропозицію неодмінно зможе переманити левову частку клієнтів з сусідніх аналогічних закладів з платними послугами, то подумати про реалізацію цього проекту точно варто!

Share your thoughts