безкоштовні рекламні ксерокопії

Креатив японців давно перейшов всі мислимі і немислимі межі. Нова бізнес-ідея спрямована, головним чином, на звичайних студентів, які практично щодня роблять ксерокопії і знають, в яку кругленьку суму обходиться користування стороннім ксероксом.

Так от компанія Tadacopy зробила студентам унікальну пропозицію.

Співробітники компанії дають можливість зробити ксерокопію будь-який документ або навіть цілу зошит безкоштовно, але натомість просять дозволу розмістити рекламу на зворотному боці аркуша.

Таким чином, будь-який рекламодавець зможе досить швидко просунути свій продукт в маси, а Tadacopy отримує від цього чималий прибуток.

До речі, всі копії робляться на дуже цупкому папері, щоб рекламні слогани і картинки не просвічували і не заважали прочитання основного тексту.

З урахуванням того, яка кількість ксерокопій роблять російські студенти в період сесії, можна з упевненістю стверджувати, що ця бізнес-ідея чудово реалізована в нашій країні. Все, що потрібно підприємцю — це знайти спонсорів, які бажають заявити про себе і свій продукт, а таких в будь-якому регіоні чимало.

Поділіться своєю думкою