Бездротовий тренажер для відкриття фітнес-студії

Конкуренція серед фітнес-залів в містах дуже висока. Але обійти конкурентів все-таки можна, якщо запропонувати цільової аудиторії щось нове і ефективне. Наприклад, прекрасним проектом може стати відкриття фітнес-студії, основна спеціалізація якої — це EMS-тренування.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно визначити, що EMS-тренування — це фітнес з використанням електростимуляції. Ефективність подібних тренажерів відома вже дуже давно, але старі моделі були не дуже зручні в процесі експлуатації, так як вони мали великі розміри і від їх корпусу відходило величезна кількість дротів, призначених для активації електродів і створення імпульсів. Але з появою унікального тренажера i-Motion все змінилося.

EMS-тренажер нового покоління являє собою повноцінний костюм (включаючи натільна білизна) з вбудованим робочим модулем. Пристрій управляється за допомогою звичайного планшета з встановленими в нього програмним забезпеченням. Основна перевага i-Motion полягає в тому, що центральний модуль і керуючий планшет повідомляються за допомогою бездротової технології Bluetooth, тобто ніяких більше стирчать проводів та інших незручностей! Користувач тренажера може віддалятися від планшета на відстань до 100 метрів — від цього потужність сигналу не зміниться. У i-Motion є ще маса переваг, у числі яких антибактеріальне покриття костюма, висока швидкість отримання результату (20 хвилин роботи з i-Motion замінять 4 години занять у звичайному темпі). У програму модуля закладено понад 20 режимів, і користувач може легко вибрати той, який підходить саме йому.

Відкриття фітнес-центру з EMS-костюмами — прекрасна ідея. Такі тренажери здатні функціонувати без підзарядки протягом 9 годин! Щоб їх застосовувати, не потрібно отримувати жодні ліцензії та дозволи. Якщо закупити кілька костюмів, то можна організовувати групові заняття — за допомогою планшета для кожного клієнта вибирається індивідуальний режим. Виробляється обладнання в Іспанії, і його виробники пропонують цілодобову сервісну підтримку. Тренування з i-Motion вже довели свою ефективність, тому грамотна рекламна кампанія гарантує вам постійний потік клієнтів, що бажають обзавестися гарною фігурою без особливих зусиль.

Share your thoughts