Безболісні уколи

Всім відомо, що внутрішньом’язові ін’єкції — це один з найбільш ефективних методів лікування. Але робити уколи не любить ніхто з болючістю цієї процедури. Проблему взявся вирішити англієць Олівер Блеквелл, який в результаті тривалої і копіткої роботи зумів створити унікальний шприц з ефектом знеболювання.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У конструкції ексклюзивного медичного пристрою передбачені відразу дві голки. Перша з них — найтонша, як волосся — проникає під шкіру зовсім непомітно і прискає невелику дозу анестетика. Тільки після цього в справу йде друга голка, через яку вже доставляється лікарський препарат, який міститься у шприці.

Над своїм «дітищем» винахідник працював не один. Йому допомагали консультаціями досвідчені медики, тому автор дизайнерського ін’єкційного пристрою впевнений, що його продукт незабаром придбає величезну затребуваність.

На даний момент апарат проходить цілий комплекс випробувань і незабаром повинен з’явитися у вільному продажу. Його надходження на ринок очікують не тільки лікаря, але і косметологи, які тепер зможуть робити «уколи краси» своїм клієнтам з мінімальним дискомфортом.

Share your thoughts