Бережись медуз!: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Збираєтеся відпочивати на морі? Боїтеся плаваючих в ньому медуз? Тоді додаток JellyOh — це якраз те, що вам знадобитися в процесі відпуску.

Працює новинка в системі краудсорсінговой позначки геолокаціі, тобто, на карті моря спостерігаються великі скупчення медуз і при наближенні пристрій попереджає вас про це. Над створенням даного додатка потрудилися ізраїльські розробники. Потрібно також відзначити, що раніше такі програми розроблялися для позначення локації москітів і акул — двох бичів спокійного відпочинку. Причому в останніх вживляли датчики. Москітів ж відзначали на карті інші туристи. Тобто — побачив скопище москітів — твітни. Також справа йде і з медузами.

Дуже цікаво, а хто займався пошуками осередків цих мешканок моря?

Розробники новинки сподіваються зацікавити туристів, які щорічно приїжджають в країну на відпочинок. Проте необхідно відразу зазначити і те, що для того, щоб зробити карту точної і об’єктивної, в її доповнення повинно прийняти участь дуже велика кількість людей. Причому, людей, яким небайдужі інші люди. Зокрема, очікується, що серед жителів Росії таке винахід в силу менталітету, затребуване не буде.

Поділіться своєю думкою