Бензин через мобільний додаток

Багатьом відома ситуація, коли паливо в автомобілі закінчується, а до найближчої заправки їхати досить далеко. Особливо ця проблема актуальна для великих міст, в яких, часом, доводиться годинами простоювати в пробках, і дістатися до заправної станції складно. Американські новатори знайшли оптимальний вихід з положення: нещодавно з’явилося мобільний додаток, що дозволяє замовляти доставку бензину за потрібною адресою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зареєструвавшись на мобільному сервісі під назвою Gas-e і встановивши відповідний додаток на свій смартфон, будь-який користувач має можливість залишити заявку із зазначенням розташування авто, його моделі та реєстраційного номера. Також в окремій графі замовлення прописується необхідну кількість палива. Після оформлення доставки слід оплатити послугу за допомогою банківської карти, і можна буде не переживати, що бак в машині порожній. Головне — не забути залишити кришку люка відкритою.

Коли заправник (співробітник сервісу) добирається до місця дислокації автомобіля, його власнику приходить текстове повідомлення. Про завершення процедури заправки замовник також повідомляється. Примітно, що сервіс функціонує цілодобово.

Можна не сумніватися, що паливний перевезення з невеликою націнкою на бензин буде користуватися заслуженою популярністю і в Росії. У столиці це вже перевірили! Залишається тільки вирішити питання з якістю цього самого бензину — адже хорошу клієнтську базу можна буде зібрати тільки в тому випадку, якщо замовники будуть впевнені, що після поповнення бака їх «залізний кінь не відкине копита».

Share your thoughts