Басейни на замовлення

Хочете організувати власний бізнес? Немає коштів на початковий капітал? Тоді обов’язково зверніть увагу на бізнес-ідею з виробництва басейнів з поліпропілену.

Мінімальна вартість 1 маленького басейну становить 30 000 руб. Такими ж будуть розміри початкових інвестицій. Великою перевагою цього бізнесу є те, що для його реалізації необов’язково орендувати приміщення і наймати робітників, усі виробничі процеси можна робити навіть в умовах власного гаража.

Частина витрат піде на придбання витратних матеріалів, частина на придбання інструментів, а частина на придбання керівництва по виготовленню таких басейнів.

Хоча сьогодні подібного навчального матеріалу в інтернеті вистачає і безкоштовно. Також вам буде потрібно найняти одного помічника. Працювати з ним можна на відрядній основі. Мінімальна чистий прибуток від реалізації одного басейну, складає в середньому 15 — 20 000 руб. Щомісячна прибуток при цьому може досягатися 200 тисяч руб. і більше.

Шукати клієнтів в даному випадку, можна самими різними способами, так як в придбанні таких басейнів часто зацікавлені різні організації, приватні особи і багато інших. Підійдуть для даних цілей газети, рекламні майданчики в інтернеті, соцмережі, а також інші доступні ресурси. Не варто скидати з рахунків і «сарафанне радіо».

Поділіться своєю думкою