Басейн для вагітних і для мам з немовлятами

Водні процедури корисні абсолютно всім. Особливо плавання сприятливо позначається на стані організму вагітних жінок і маленьких дітей. Відвідування басейну зміцнює м’язи, покращує роботу опорно-рухового апарату, піднімає настрій. Звичайний громадський басейн для жінок «в положенні» і мам з немовлятами не завжди зручний, а в деяких випадках може бути навіть небезпечний. Тому, запропонувавши цієї цільової аудиторії індивідуальне простір, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Басейн для вагітних жінок і молодих мам із малюками повинен мати кілька купелів різного діаметру і глибини. Заняття можна проводити як в групах по 4-6 чоловік, так і індивідуально. Головна умова — це дотримання вимог гігієни. Вчасно дезинфицируете басейн, підтримуйте чистоту, слідкуйте за температурним режимом води.

Для роботи з клієнтами потрібно найняти професійного інструктора. Благо, в умовах сучасності знайти його не так складно. Пару раз в тиждень можна запрошувати дитячого масажиста, перетворюючи таким чином басейн у цей оздоровчий центр.

Вартість відвідування басейну для вагітних і мам з немовлятами варіюється від регіону до регіону. Доцільно пропонувати клієнтам купувати абонементи відразу на кілька занять. Обов’язкова умова для відвідувачів — наявність дозвільної медичної документації (як мінімум, довідки від лікаря-дерматолога). Проект відмінно підходить навіть для невеликих міст нашої країни. Ретельно складіть бізнес-план, постарайтеся зробити спектр послуг максимально широким, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts