Бартерна навчання онлайн

Хочете безкоштовно освоїти будь-яку мову або придбати будь-який інший навик, не встаючи з-за домашнього комп’ютера? У цьому вам допоможе новий сервіс під назвою LittleSkill. Правда, врахуйте, що він працює поки тільки в Індії. Також варто знати, що вам також доведеться навчати свого онлайн-педагога чого-небудь цікавого — замість плати за заняття. Звичайно, така практика в інтернеті мала місце і раніше, але не в такому великому масштабі.

Якщо говорити більш детально, то навчання на новому ресурсі побудовано на принципах натурального обміну. Наприклад, ви добре знаєте іспанську і хочете навчитися грати на гітарі. Внесіть свої дані в базу, і система автоматично підшукає вам пару. Тобто людини, який готовий навчити вас грі і при цьому, бажає навчитися іспанської.

Можливо, напарника для себе ви знайдете не відразу, але так чи інакше, він обов’язкової знайдеться!

Годинник навчання партнери-вчителі вільні обговорювати самі, вибираючи зручне кожному з них час. Кількість користувачів сервісу збільшується практично щодня, що підвищує шанси людей знайти для себе старанних учнів, і звичайно ж грамотних викладачів. Сподіваємося, що дуже скоро LittleSkill отримає розповсюдження по всьому світу.

Поділіться своєю думкою