Барахолка в телефоні: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні, у сфері сервісу

Нещодавно користувачі смартфонів ознайомилися з новою соціальною мережею Shufl. Це досить нестандартне додаток, призначений спеціально для тих, хто віддає перевагу обмінюватися різними речами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Shufl: де продати б/у річ?

Обміняти на такий онлайн-майданчику сьогодні можна практично все, що завгодно. Для цієї мети необхідно буде створити профіль користувача та розмістити на майданчику фотографії пропонованих вами речей.

Інтерфейс програми ідентичний з популярним сайтом Tinder, на якому користувачі займаються пошуком потенційної другої половинки. Різниця в тому, що на прототипі нової барахолки ви шукаєте людей, попередньо вбивши бажані параметри пошуку. А ось на Shufl. Ви можете збути з рук те, що вам не потрібно, або навпаки, придбати бажану річ. Причому шукати можна буде не тільки в місті проживання, але і в прилеглих до нього районах. Дана опція базується на геолокації пристрою, з якого ви заходите у свій профіль.

Найцікавіше, що розробники цього додатка позиціонують себе як дисиденти суспільства споживання. Засновники соц. мережі вважають, що цей додаток дозволить вирішити важливу екологічну задачу, сприяючи мінімізації викидаються в сміття речей. Також дана програма забезпечить просування антимонетарной політики, так як через цей ресурс річ не тільки купується за гроші, але й обмінюється на щось рівноцінне.

Share your thoughts