Банні віники: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, виробництво, в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Незважаючи на те, що сьогодні в Росії спостерігається активна урбанізація, лазня залишається місцем відпочинку і зміцнення здоров’я людей. Жителі міст відвідують спеціалізовані банні комплекси та санаторії, а також виїжджають в заміські котеджі. Головною кімнатою усередині лазні є парильня. Саме тут організм людина отримує найбільшу користь: позбавляється від шлаків і токсинів, чорних крапок, болів і негативних емоцій. Запорукою такого ефекту є хороший віник. Він виготовляється з листяних та хвойних дерев, а також трав, які надають лікувальний ефект. Зробити віник своїми руками не становить особливої праці. Бути може, варто спробувати запустити даний вид бізнесу?

Плюси бізнес-ідеї:

 • відсутність будь-яких фінансових витрат (безкоштовний сировину, можливість працювати одному в домашніх умовах виключають необхідність відкладати гроші на закупівлі, зарплату і оренду)
 • широка цільова аудиторія (в лазню ходять всі, незалежно від статі, віку та соціального статусу)

Варіанти розвитку:

 • Самостійний — ви відкриваєте торгову точку і реалізуєте віники (кращими місцями для цього будуть траси на виїзді з міста).
 • Через посередників — ви виготовляєте продукцію і безпосередньо з нею звертаєтеся в спеціалізовані заклади банних послуг (санаторії, турбази, банні комплекси).
 • Як виготовити віники?

  Працювати потрібно літнім ранком, в сухий сонячний день. Для роботи потрібно підготувати ніж, невеликий сокиру і деревний матеріал. Зрізавши гілки, щільно зв’яжіть їх і підвісьте сушитися в сухе, але провітрюване приміщення терміном на тиждень.

  На порталі YouTube існує багато відеоуроків, які наочно покажуть вам технологію виготовлення майбутнього товару.

  На що звернути увагу?

  Віник повинен бути ароматним. Безумовно, свої якості він розкриє сповна лише у вологому стані, проте приємний деревний запах повинен бути вже на момент зрізу гілок. Листя повинні мати однаковий колір.

  Реклама

  Цей пункт актуальний для вас у разі, якщо ви обрали перший шлях розвитку бізнесу — самостійний. Потрібно розуміти, що улюблений нами варіант соц.мереж тут не працює. Кращий спосіб розкрутки — яскрава вивіска, яку проїжджає автомобіліст побачить здалеку. Дієвою може виявитися реклама на радіо, яке люди слухають по дорозі за місто, або оголошення в садівничих газетах.

  Поділіться своєю думкою