Банкетний зал

Здача в оренду банкетного залу — бізнес дуже перспективний. Всілякі урочистості відбуваються у людей практично щодня, і багато з них шукають підходяще місце, де можна з розмахом і зручно відсвяткувати те чи інше подія.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відкривати бенкетний зал вкрай вигідно. По-перше, для нього неважливо територіальне розташування: завжди знайдеться безліч клієнтів, готових приїхати навіть на міську околицю. По-друге, всі приготування ведуться лише до конкретної події і числа: то мережа ризик «прогоріти», приготувати зайве, зводиться до мінімуму. По-третє, обслуговувати такий заклад набагато простіше, ніж стандартний ресторан.

Сума стартових інвестицій складе близько 800 000 рублів. Якщо є можливість, приміщення краще відразу викупити, так як орендна плата за нього буде достатньо висока, і чекати віддачі доведеться набагато довше. Середня вартість замовлення банкетного залу сьогодні встановилася на рівні 1500 рублів з людини. Тобто, торжество 50 запрошених принесе вам 75 000 рублів. Половина з них піде на витрати (продукти, зарплату кухарів тощо), а решта — це ваша чистий прибуток.

Хороший зал для банкетів повинен бути більшим — не менше 140 кв. метрів. Як вже говорилося, щоб впорядкувати таку територію, потрібно близько 800 000 рублів. Але при правильно побудованій рекламної кампанії всі інвестиції окупляться досить швидко.

Share your thoughts