балет на весілля

Дуже багато в нашій країні починають освоювати балетне мистецтво з раннього дитинства і присвячують цьому все життя. Але далеко не кожному в результаті пощастить стати солістом Великого театру. Звичайно ж, роки праці і талант не повинні пропадати дарма, їм можна знайти гідне застосування.

Наприклад, виступи балетної трупи користуються величезним успіхом на різних святкових заходах, таких як весілля або корпоративи.

Таку бізнес-ідею вирішила втілити в життя балерина Тетяна Лебедєва. Дівчина не уявляла свого життя без пуантів і балетної пачки. Одного разу вона вирішила піднести незвичайний весільний подарунок своїй близькій подрузі. Попросила дівчаток з балетної школи допомогти їй. Номер справив фурор на заході, вдячна публіка аплодувала стоячи. І після цього на Тетяну обрушився шквал пропозицій.

Всі учасники балетного колективу тепер відмінно заробляють на своєму таланті. Одне повноцінне виступ коштує не менше 32 000 рублів. Якщо передбачається участь в номері молодят, то за їх підготовку береться додаткова сума (від 5 000 рублів).

При цьому чим більше виступаючих на сцені, тим дорожче коштує їх вихід. Бюджет ділиться 50:50: половина заробітку йде на оплату праці балерин, а половина — власнику.

Балет — це красиве, романтичне і елегантне мистецтво, яке цінується не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Тому сьогодні професійні балерини вже з успіхом танцюють не тільки на столичних підмостках, але і на регіональних заходах і навіть на закордонних сценах.

Поділіться своєю думкою