Багетна майстерня

Багетна майстерня — це підприємство, яке займається виготовленням рам для картин, дзеркал, фотографій і т. д. Варто сказати, що сьогодні в красиві, презентабельні обрамлення укладають навіть плазмові телевізори, перетворюючи їх із звичайного побутового приладу в справжній витвір мистецтва. Попит на продукцію багетних майстерень досить великий, тому, відкривши таку, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виробнича технологія нескладна, впоратися з освоєнням цієї майстерності здатний практично кожен. Але тут важливий не тільки навички роботи з обладнанням та інструментами, але й творчі здібності. Хороший майстер, що володіє художнім смаком, завжди зможе дати слушну дизайнерський рада клієнта і тим самим заслужити його довіру. Вивчіть не тільки техніки виготовлення рам, але і особливості їх моделювання.

Особливих вимог до приміщення для майстерні не пред’являється — для її благоустрою підійде звичайний гараж чи підвал з хорошою вентиляцією, освітленням та опаленням. З основного устаткування буде потрібно закупити склоріз, верстат для паспарту, сшивочный верстат і гільйотину. Для фігурного різання купується комплект спеціальних пив, вартість яких варіюється в широкому діапазоні від 3 до 700 тисяч рублів і багато в чому залежить від виробника техніки. Найнадійніші багетні пристрої випускають в Італії, Америці і Франції.

Щоб справа пішла максимально успішно, потрібно 2 майстра, менеджер по прийому замовлень і сировини, а також бухгалтер. Відмінно, якщо ви зможете поєднувати хоча б дві з цих посад.

Для виготовлення якісних рам використовується спеціальний багетні профіль, якої, як правило, закуповується за кордоном. Але постачальників можна пошукати і в нашій країні, хоча якість їх продукції досі піддається сумніву.

Рентабельність бізнесу, пов’язаного з багетній майстерні, оцінюється 30-40%. При правильно побудованій маркетингової стратегії середні початкові вкладення в розмірі 480 000 рублів окупаються вже протягом 4-х місяців роботи.

Share your thoughts