Багаторазові підгузники

Одноразові памперси, наявні у продажу на полицях сучасних магазинів, далеко не завжди підходять дітям. Найчастіше у малюків виникають алергічні реакції на різні компоненти, що входять до складу просочення підгузників. З цією проблемою зіткнулася і молода багатодітна мама з Америки Тереза Дьюпи. Жінці набридли безрезультатні пошуки підходящих памперсів для молодшого сина. Від будь-яких марок у дитини з’являлися почервоніння і попрілості. І тоді Тереза зважилася на відчайдушний крок: вона самостійно розробила і виготовила унікальні багаторазові підгузники, що згодом отримали назву Фазі Банз.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сьогодні під керівництвом молодої мами випускається кілька моделей підгузників. Зовнішня частина складається з воздухопропускающей мембрани, а всередину закладається шар з флісовою або конопляної тканини. Але найбільшу функціональність виробу додає особливий супервбираючий вкладиш, що володіє антибактеріальними властивостями. Вкладиш легко витягується з підгузника при необхідності, стирається, швидко сохне і знову готовий до роботи.

Потрібно сказати, що багаторазові підгузники з’явилися досить давно, але раніше їх виготовляли з підручних засобів. Конструкція новинки продумана до дрібниць. Фазі Банз роблять життя малюка комфортною і значно полегшують батьківський побут.

Share your thoughts