Багаторазові пакети для продуктів

Будь-який досвідчений маркетолог знає, що люди витрачають величезні гроші на низькопробні поліетиленові пакети, вирушаючи в магазин за продуктами. Фахівці стверджують, що можна значно заощадити сімейний бюджет, якщо перестати постійно витрачатися на тару і кожен раз просто носити її з собою. Заповзятливі власники компанії Flip & Tumble’s зуміли заробити на цій економічній стратегії, запропонувавши широкої цільової аудиторії багаторазові пакети для покупок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пакети під назвою Produce Bags виготовляються з напівпрозорого синтетичного матеріалу. Мішечки дуже міцні і довговічні. Наприклад, для того щоб помити куплені овочі та фрукти, їх тепер не потрібно навіть виймати з пакету — Produce Bags витримують суворі випробування водою.

Багаторазовість використання не перебільшена. Пакети добре перуться в пральній машині, їх можна навіть піддавати хімчистці — зовнішній вигляд і функціональність від цього анітрохи не страждають.

Виробники пропонують сумки розміром 12×14 дюймів. Придбати їх можна комплектом, що складається з п’яти виробів. Вартість набору встановилася на рівні 10 доларів. За підрахунками, це в 10-15 разів економічніше, ніж постійна купівля тонких одноразових пакетиків, які до того ж захаращують будинок і навколишнє середовище.

Share your thoughts