Багатофункціональний велогаджет

Сучасний ринок представлений безліччю різних пристроїв, що збільшують функціональність звичайного велосипеда. Але багатофункціональний велогаджет від компанії COBI зумів затьмарити їх все, вигідно відзначившись від конкурентів значною працездатністю і корисністю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У невеликий девайс вкладено більше сотні самих різнопланових функцій. Це і потужний ліхтар, і поворотник, і зарядник для смартфона, і протиугінний блокіратор. Всього і не перерахувати! Активувати потрібний функціонал можна за допомогою спеціального додатка в смартфоні. У цьому ж додатку можна отримати вичерпну інформацію та дізнатися, на що ж здатний ваш новий «універсальний солдат»!

Велогаджет від німецького виробника був гідно оцінений на краудфандингової майданчику Кікстартер, і кошти на його виробництво були зібрані в найкоротші терміни. Тепер COBI готуються підкорювати світові простори, а російським підприємцям-початківцям неодмінно варто стежити за новинами, щоб бути першими серед рівних і встигнути впровадити на ринок унікальний продукт.

Share your thoughts