Багатофункціональні кубики-блоки з побутового пластику : Інноваційні ідеї, Іноземні бізнес-ідеї

Вчені і дизайнери з різних країн придумали оригінальний спосіб переробки побутового пластикового сміття. Їхній проект отримав назву WASTED і являє собою виготовлення з непотрібного, викинутого на смітник пластику різнокольорових кубиків-цеглин.

Першими, кому пощастило на власні очі побачити, як працює ця міжнародна програма, стали жителі Амстердама. Зібравши спочатку гори пластикового сміття, вони були присутні на переробці, слухаючи коментарі фахівців про даному процесі.Перероблений пластик у вигляді кубиків передали тим, хто приймав участь у зборі сміття.

Дизайнери розповіли, яким чином їх можна використовувати, що можна з них робити.

Споруджувати, наприклад, садові лавки, бордюри, прикрашати клумби і квітники, багато іншого. З допомогою цих блоків-цеглин можна прикрасити садовий ділянку, перетворити нудне простір навколо будинку, доріжок, якихось міських об’єктів.

Жителям Амстердама за участь в міжнародній програмі WASTED були запропоновані бонуси: знижки на продукти в бакалійних крамницях окремих районів, знижки на оренду велосипедів, безкоштовне пиво на святі, присвяченому завершенню проекту.

Поділіться своєю думкою