Автотюнінг

Для багатьох автолюбителів їх автомобіль — це не просто засіб пересування. Сучасні власники авто прагнуть виділитися з натовпу і зробити свого «залізного коня» унікальним і неповторним. І тут їм на допомогу приходять послуги автотюнінгу, надаючи які, можна заробити чималі кошти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ательє, що займаються конкретно тюнінгом, в нашій країні небагато: зазвичай здійснюють подібну діяльність у автомайстерень, пропонуючи її як додаткові послуги, якість яких, треба сказати, невелика. Таким чином, якщо грамотно підійти до питання вивчення автотюнінгу і робити його професійно, конкурентів у вас практично не буде.

На сьогоднішній день виділяють два основних види поліпшення авто — безпосередньо тюнінг (переробка внутрішніх механізмів) і стайлінг (зміна зовнішнього вигляду). Бажано, щоб ваш тюнінг-центр працював в обох напрямках, а майстри мали можливість втілити в життя самі сміливі та оригінальні бажання замовника. Постійно відстежуйте новинки в цій сфері, освоюйте технології та оперативно пропонуйте їх клієнтам. Намагайтеся бути скрізь першими!

Для організації власного бізнесу можна використовувати будь-виробниче приміщення площею близько 50 кв. м. Цілком підійде простий гаражний бокс. Тюнінг-ательє передбачає наявність спеціалізованого обладнання: обладнання для шиномонтажа, підйомників, верстатів для свердління, інструментів для чіп-тюнінгу, камери для фарбування, компресора, інфрачервоної сушки, аерографа, фарбопульта і т. д. Загальна вартість комплекту обладнання становить не менше 450 000 рублів.

Уважно поставтеся до підбору персоналу. Бажано, щоб і сам підприємець добре знався на автомобілях. Тільки в цьому випадку ви зможете точно зрозуміти, наскільки компетентні ваші механіки, автослюсарі, аерографи та інші майстри.

Врахуйте, що в перший час, поки реклама не почала працювати, клієнтів може бути трохи, а за хороших співробітників слід «триматися». Тому впишіть в бізнес-план так звані «заморожені» кошти, з яких буде виплачуватися зарплата робітникам в перші місяці розкрутки бізнесу.

Для відкриття повноцінного тюнінг-центру потрібно, в середньому, близько 1 млн 130 000 рублів. У цю суму входить і зарплатний фонд, а розмір чистого стартового капіталу — близько 650 000 рублів. Якщо рекламна кампанія проведена грамотно, а послуги надаються максимально якісно, всі вкладення окупляться вже в перші півроку роботи, а за тим ваша нестандартна майстерня зможе цілком приносити від 190 000 рублів прибутку в місяць.

Share your thoughts