Авторозборка

Викуп старих авто з подальшим продажем їх за частинами є вкрай вигідною ідеєю для бізнесу. Послуги авторозбірок користуються незмінною популярністю, конкуренція в цій справі досить висока, але все ж попит перевищує пропозицію. Тому спробувати себе в цьому бізнесі може навіть початківець підприємець.

Проект пов’язаний з деякими ризиками. Зокрема, є ймовірність нарватися на викрадачів авто, тому ретельно перевіряйте всю документацію перед придбанням машини.

До місця дислокації авторозбірки особливих вимог не пред’являється. Ідеально, якщо вдасться орендувати територію неподалік від жвавої траси або на в’їзді в населений пункт, але і звичайна промзона також підійде.

Основне обладнання авторозбірки — це набір автослесарного інструменту. Приміщення, в якому будуть проводитися основні роботи, повинно бути оснащене ямою.

Щоб почати бізнес з нуля, достатньо найняти пару добрих механіків, які мають досвід роботи в даній сфері. З розвитком бізнесу штат персоналу можна поступово розширювати.

Звичайно ж, не обійтися без хорошої рекламної кампанії. Тільки грамотний маркетинг допоможе оперативно вийти на окупність, обійти конкурентів, якщо такі є, і роздобути максимальну кількість клієнтів.

Обсяг стартових вкладень тут точно вирахувати неможливо — кожен випадок індивідуальний. Але гроші на придбання декількох авто відразу повинні бути на одній поламаною машиною підприємцю далеко не виїхати.

Поділіться своєю думкою