Автомийка за викликом

Давно відомо, що бізнес на мийці автомобілів приносить величезний прибуток. Ідей його реалізації безліч, конкуренція висока, але зайняти гідне місце в цій сфері все ж можна. Спробуйте запропонувати послуги виїзної автомийки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виглядає це наступним чином. Ви створюєте власну невелику компанію, робите їй рекламу, садите диспетчер на телефон і чекаєте перших замовлень.

Для реалізації проекту знадобиться купити певне обладнання та інвентар: миючі засоби, шланги, потужний насос, місткі резервуари для води і надувну майданчик з гуми під автомобіль.

Клієнт звертається до вас за допомогою, ви вантажте все необхідне в машину (найзручніше використовувати вітчизняну «Газель» або інше авто фургонного типу) і виїжджаєте за вказаною адресою.

Сам процес миття простий, і організувати його можна в будь-якому місці. Спочатку велика гумова майданчик розстилається на землю. На цей імпровізований килим клієнт заїжджає на автомобілі, після чого майданчик накачується повітрям і перетворюється в басейн. Машина миється, а вся брудна вода залишається всередині майданчика. Після завершення процедури «нечистоти» перекачуються в резервуари для води. Таким чином і закон вдається дотримати, і клієнт залишається задоволений.

У периферійних містах вартість послуги автомийки з виїздом на будинок варіюється в межах 300-500 рублів. У великих мегаполісах цю суму можна збільшувати вдвічі!

Share your thoughts