Автомийка самообслуговування

Автомийки самообслуговування набирають популярність щодня. Потрібно відзначити, що конкуренцію в даній сфері можна назвати досить високою, тобто у підприємців ще є шанс встигнути зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати потрібно, як завжди, з пошуку відповідного місця розташування майбутнього підприємства. У цьому випадку кращим вибором стануть спальні райони міста. Оптимальна площа мийки — 130 кв. м. З обладнання необхідно придбати мийний комплекс, очисні агрегати, сушарки, пилососи. Не забудьте надрукувати докладні інструкції по користуванню всіма пристроями.

Сьогодні існують моделі мийних комплектів з купюроприймачами, але, якщо придбати подібні поки немає можливості, треба упорядкувати касову зону і найняти співробітника. Функціонал і продуктивність у мийних агрегатів також різні, від цих характеристик залежить їх вартість. Повний комплект оцінюється в середньому в 6 мільйонів рублів. Якщо земельна площа невелика, можна цілком обійтися без сушильних камер і пристойно заощадити на їх придбання.

Звичайно, загальна сума стартового капіталу може здатися дуже значною — близько 10 мільйонів рублів. При цьому, якщо рекламна кампанія проведена професійно, а мийка облаштована з максимальним комфортом для клієнтів, то окупність бізнесу буде достатньо оперативної та не перевищуватиме 3 років.

Share your thoughts