Автомобільний зарядний пристрій – рятувальник

Автомобільний ринок, і без того перенасичений всілякими «розумними», ультрасучасними і багатофункціональними пристроями для створення комфортних умов автолюбителям в процесі їзди на власному «залізному коні», поповнився черговою потрібної новинкою. У продажу з’явилося унікальне зарядний USB-пристрій. Зарядка під назвою Stylus Stinger здатна надати неоціненну допомогу своєму власникові в складній життєвій ситуації.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вся справа в тому, що в конструкцію інноваційного інструменту входять додаткові елементи, за допомогою яких у разі автокатастрофи чи НС можна проломити скло машини і розрізати ремені безпеки.

Розробники відразу ж обумовлюють, що аналогів диво-зарядки безліч, але їх інструмент-рятувальник володіє величезною перевагою: він завжди знаходиться в полі зору водія і пасажирів авто. При виникненні надзвичайної ситуації не потрібно багато часу, щоб відшукати заповітний аксесуар в надрах бардачка або кишень крісел. А у разі аварій, як відомо, кожна витрачена даремно секунда може коштувати життя.

Share your thoughts