Автомобільний чохол, який захищає від граду

Гостру необхідність захисту автомобіля від різних природних катаклізмів американці відчули вже дуже давно, адже в цій країні всілякі торнадо, урагани, смерчі, що супроводжуються зливами і великим градом, — річ буденна. Але тільки сьогодні вдалося створити унікальне укриття для автотранспорту, яке може бути поряд з власником машини в будь-який момент і сховати його «залізного коня» від граду, уникнувши наступних ремонтно-відновлювальних робіт.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Американські конструктори, які перебувають у штаті досить відомої компанії Hail Storm Products, винайшли інноваційний надувний чохол для авто під назвою Hail Protertor. Розмірними параметрами це винахід в складеному вигляді не перевищує звичний надувний матрац. Hail Protertor. Чудово поміщається в багажне відділення машини, а ще й місце залишається! Але варто тільки негоди розігратися, як чохол набирає повітря і стає невразливим.

Щоб активувати надування, користувачеві досить натиснути на кнопку спеціального пульта дистанційного керування. Невеликий моторчик, призначений для накачування чохла повітрям, що поставляється в комплекті. Звичайно, щоб Hail Protertor наповнився і розкрився, потрібно близько 10 хвилин. Творці інновації передбачили все і розробили для чохла мобільний додаток, яке попереджає про грози та град за півгодини до їх початку. Таким чином, автовласник завжди встигне заховати машину і сховатися сам.

Варто американська новинка сьогодні близько 300 доларів. Винахідники відзначають підвищення попиту на свою продукцію в останній час і планують організувати виробництво в більш вагомих масштабах.

Share your thoughts