Автомобільні наклейки: бізнес-ідея в гаражі, для чоловіків, для початківців, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Не вірте тим, хто каже, що автомобіль — лише засіб пересування. Щоб переконатися в зворотному, достатньо лише поглянути на автолюбителів, багато з яких з ніжністю називають свою машину ластівкою і інший раз проводять в гаражі більше часу, ніж у себе вдома. При цьому найчастіше вони возяться там годинами не для того, щоб машина добре їздила. Чималу увагу водії приділяють саме зовнішнього вигляду свого авто.

Як наслідок, щороку з’являються все нові види тюнінгу, покликані покращити вигляд машини. Наклейки на автомобілі, звичайно, новинкою в цій сфері не назвеш, і тим не менш багато автолюбителів віддають їм перевагу. І на те є цілий ряд причин.

По-перше, з допомогою наклейок можна з легкістю «освіжити» зовнішність своєї машини. При цьому, при бажанні, їх можна легко видалити.

По-друге, така зміна іміджу обійдеться куди дешевше, ніж перефарбування кузова або аерографія.

По-третє, наклейка може бути абсолютно будь-який. Виготовити її можна навіть за власним малюнком власника авто. І, що важливо, непотрібно домагатися аудієнції майстра, який зробить все якісно. На відміну від тієї ж аерографії, яка вимагає великої майстерності, нанести наклейку може хто завгодно, і результат буде відмінним.

Оскільки наклейки легко наносяться і знімаються, коштують недорого, служать довго і захищають покриття кузова авто, автолюбителі змінюють їх досить часто — мало не під настрій. Таким чином, попит на них сталий, а клієнти звертаються за товаром знову і знову. Це не аргумент на користь того, щоб почати бізнес з виробництва та продажу автомобільних наклейок.

Що потрібно для початку?

Бізнес по виробництву автомобільних наклейок не потребує великих вкладень. По-перше, тому, що виробництво можна організувати де завгодно, хоч у власному гаражі, адже спеціальних умов не потрібно. При цьому тут же ви можете надавати послуги з нанесення наклейок на авто.

По-друге, ніякого рідкісного і дорогого обладнання вам не знадобиться. Все, що потрібно для роботи, це комп’ютер з встановленими на ньому графічними редакторами, плоттер, який буде друкувати і вирізати зображення, а також плівка для автомобільних наклейок.

Нанесення етикеток

Сам процес нанесення наклейок на авто досить простий, впоратися з ним може будь-яка людина. І тим не менш, перш ніж надавати такі послуги на комерційній основі, не завадить набити руку, потренувавшись на авто своїх друзів.

Важливе правило нанесення наклейки — автомобіль повинен бути чистим і знежиреним. Пил, бруд або ворсинки змусять наклейку «піти» некрасивими бульбашками.

Перш, ніж обклеїти авто, прикладіть наклейку до його поверхні, і переконайтеся, що вона розташована рівно. Можна навіть відзначити кордону. Тільки після такої попередньої примірки можна знімати захисний шар, наклейки та наносити її на авто.

Щоб наклейка лягла без повітряних бульбашок, а її розташування можна було злегка скорегувати, можна обприскати місце її нанесення мильним розчином. Під час нанесення наклейку потрібно розгладжувати гумовим шпателем, одночасно підсушуючи її феном.

Організація бізнесу

Якщо ви зібралися заробляти на нанесенні наклейок, не варто випускати з уваги організаційні моменти. Щоб проводити всі роботи, цілком достатньо буде одного-двох майстрів.

Не забудьте про просування свого бізнесу. З цією метою можна підключити інтернет, соціальні мережі, листівки та оголошення.

Швидше за все, у вас буде чимало конкурентів. Щоб виділитися з їх числа, проведіть аналіз, виявити слабкі сторони і постарайтеся виключити їх зі свого бізнесу.

Поділіться своєю думкою