Автоматичний макіяж

Кожній представниці прекрасної статі знайома щоденна проблема з нанесенням макіяжу. Мейкап забирає багато часу й сил. Та ще додати до цього болісну дилему з підбором колірної гами, яка буде однозначно до лиця. За рішення цієї проблеми активно взялася шведська компанія Foreo Institute і розробила унікальну косметичку-автомат під назвою MODA.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основу домашнього портативного візажиста покладені принципи штучного інтелекту. Працює гаджет наступним чином: його володарка занурює особу в спеціальне широкий отвір в корпусі приладу і дуже швидко, а, головне, без зусиль отримує практично ідеальний макіяж!

MODA пов’язана зі спеціальним мобільним додатком і не може нормально функціонувати без наявності смартфона. У додатку ретельно аналізується фото жінки, її вікові та анатомічні особливості. Потім користувачеві видаються варіанти макіяжу, які радять нанести в тій чи іншій ситуації. Дама вибирає потрібний знімок, «клікає» на нього і спокійно йде до гаджетом-візажиста, який вже готовий зробити з господині королеву.

Прилад виконує всі дії послідовно: спочатку обличчя очищається, потім вирівнюється тон шкіри, наноситься база, а потім вже декор.

Потрібно відзначити, що для приладу використовується особлива гіпоалергенна фарба чорнило для макіяжу запатентовані, перевірені на безпеку і ліцензовані. Тому можна не сумніватися, що подібний девайс захоче мати в особистому користуванні кожна росіянка!

Share your thoughts