Автоматичні кіоски для офісів і житлових будинків

Автоматизовані міні-магазинчики запустили у виробництво молоді американські стартапери. Зовні їх апарат, функціонально нагадує звичні всім вендингові, виглядає як великий прямокутний ящик зі скляним передній вітриною. Висота цього боксу становить 1,5 метра.

Особливість його полягає в тому, що кіоск продає товари самостійно, а асортимент його безпосередньо залежить від місця дислокації.

Приміром, якщо такий автомат встановлюється на території офісного бізнес-центру, то його заповнюють канцелярським приладдям, чіпсами, снеками, солодощами і т. д. Якщо місце установки — багатоповерховий житловий будинок, то на полицях кіоску можна знайти побутову хімію, макаронні вироби, випічку та іншу подібну продукцію. Головне, щоб термін зберігання асортименту був тривалим.

Цікавий і процес оплати за товари. Немає необхідності мати при собі грошові кошти або банківські пластикові картки. Кіоск зв’язується з покупцем за допомогою спеціального мобільного додатку, яке клієнт встановлює на свій смартфон. При придбанні того чи іншого товару на гаджет приходить спеціальний тризначний код, який забезпечує автоматичне списання необхідної суми з платіжної картки. Відстежити, що саме покупець узяв з кіоску, допомагають камери.

Унікальний апарат не тільки реалізує товари без участі продавця, але і збирає статистику про те, яка продукція користується найбільшим попитом у населення.

На сьогоднішній день на території Нью-Йорка встановлено вже понад 30 подібних торгових машин. Протягом найближчого року їх кількість планується збільшити до 1000. А взагалі у планах розробників зробити так, щоб їхні кіоски були встановлені буквально по всьому місту і зустрічалися кожні 30 метрів.

Поділіться своєю думкою