Автоматична турка

Прекрасним бізнес-проектом, здатним принести підприємцю чималий дохід, стане виготовлення і продаж автоматичних турків. Високотехнологічні пристрої, які дають можливість значно заощадити час, користуються величезним попитом у сучасних споживачів. Саме цей факт послужив головним поштовхом до появи унікальної розробки вітчизняного інженера-винахідника Андрія Федорова.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заповзятливий молодий чоловік створив дуже корисний гаджет — автоматизовану турку, яка здатна варити чудовий ароматний кави по-турецьки.

Основна особливість пристрою полягає в тому, що воно вміє самостійно відключатися в потрібний момент, а саме тоді, коли кавова пінка стрімко піднімається вгору при закипанні рідини. Тобто така диво-кавоварка дає гарантію, що улюблений напій не «втече» і не зіпсується.

Це єдиний у світі апарат, що працює за таким принципом, тому затребуваність його досить висока. Кількість проданих автоматичних турків сьогодні досягло вже 200 примірників в місяць, і попит на них неухильно зростає. Покупців не зупиняє навіть той факт, що прилад коштує досить дорого.

Слава про інженера дійшла вже до закордонних країн, і сьогодні Федоров активно нарощує власне виробництво, щоб можна було відправляти товар за кордон.

Share your thoughts