Автоматична собача іграшка

Будь собаківник відмінно знає, що більшість собак жити не може без активних ігор, вправ і гумових м’ячиків. Але далеко не завжди у власників домашніх тварин є вільний час, щоб вшанувати вихованця і залишати йому м’яч. У таких випадках на допомогу прийде унікальна інтерактивна іграшка для тварин під назвою iFetch. Це пристрій являє собою автомат для подачі м’ячиків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Роботизована машина має компактні розмірні параметри. У центральній частині гаджета розташовується труба, через яку м’ячі і вилітають. Труба крутиться і має можливість «вистрілювати» в хаотичних напрямках. Практика показує, що песики дуже швидко вчаться ловити снаряди і приносити їх назад, опускаючи в трубку. І потім робот знову здійснює кидок.

Функціонує пристрій від потужного акумулятора, заряду якого може вистачити на цілий день автономної роботи. Варто гаджет, в перерахунку на російську валюту, близько 3500 рублів. Товар вже користується значним попитом серед закордонних собачників. У Росії ж його купити поки неможливо, але можна замовити через Інтернет. Можна не сумніватися, що націнка в 50% буде цілком виправданою для такої чудо-машини.

Share your thoughts