Автомати для продажу салатів

Сучасні торгові автомати вміють і нагодувати, і напоїти вдосталь. Сьогодні на зміну пристроїв, через які можна було купити банальні чіпси чи горішки, прийшли унікальні вендінг-системи, що пропонують скуштувати смачний і свіжий салатик.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вперше ідея організувати автоматичну торгівлю салатами прийшла в голову американському фермеру, у якого було велике підсобне господарство. Всі інгредієнти салатів були вирощені на присадибній ділянці Люка Сондерса.

Салати, закладені в апарат, не схожі на звичайну суміш з незрозумілих інгредієнтів. Все рівно навпаки: зміст страви відмінно видно покупцям. Справа в тому, що салатики реалізуються в прозорих баночках, а всі складові покладені рівномірними шарами, без перемішування.

Фермерський вендінг-холодильник поповнюється щоранку. Середня вартість порції встановилася на рівні 8 доларів. Ближче до вечора підприємець робить знижки, щоб продукти не пропадали дарма, а були з’їдені до крихти в свіжому вигляді.

На сьогоднішній день подібні агрегати встановлені в декількох районах Чикаго, і в планах бізнесмена відкриття цілої мережі салатного вендингу. Можна не сумніватися, що в Росії аналогічний проект став би не менш вдалим!

Share your thoughts