Автомати для графіті

Вендингова торгівля не має конкурентів по частині перспективності. Прогнозується, що в найближчі десятиліття автомати практично повністю охоплять купівельні потреби, хоча вже сьогодні через них продається все, що душі завгодно — від піци і каву до шкарпеток, тапочок і купальників. Ще одну ідею для бізнесу, пов’язану з вендінгом, запустили на території США. Молода і перспективна компанія під назвою Graffomat встановила на території кількох великих міст автомати, що реалізують різні товари для графіті.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Через так звані графоматы можна придбати балончики з фарбою, захисні рукавички і маски, маркери, а також трафарети для початківців вуличних художників.

Обладнання для продажу виготовляється також компанією Graffomat. За словами ініціаторів проекту, вони не планували провокувати хуліганські дії з боку своєї цільової аудиторії. Вони просто знайшли прибуткову ідею для бізнесу та успішно її реалізували.

Як би там не було, автомати для графіті працюють і приносять своїм власникам високий дохід. Бажаючих придбати вендингові фарби і реалізувати свої творчі здібності стає тільки більше. Сьогодні засновники фірми планують охопити ширші території і при першій можливості вийти на міжнародну арену зі своєю унікальною пропозицією.

Share your thoughts