Автомат з жуйкою

Автомати з яскравою жувальною гумкою, встановлені в торгових центрах, розважальних комплексах та інших відповідних місцях, принаджують до себе погляди не тільки маленьких дітей, але і дорослих. Якщо підійти до реалізації проекту грамотно, можна заробляти на цих апаратах досить пристойні суми без істотних зусиль.

Ціна автоматів з жуйкою досить доступна, тому навіть починаючому бізнесменові буде нескладно побудувати цілу мережу. Встановлювати подібне обладнання потрібно в магазинах з дитячими товарами та іграшками, супермаркетах, сімейних кафе, на вокзалах та в аеропортах, у міських парках відпочинку. Урізноманітніть асортимент, включивши в нього не тільки жувальну гумку, але і цукерки, дрібні іграшки, м’ячики і т. д.

Для успішного старту необхідно купити, як мінімум, п’ять одиниць торгового обладнання. Найдешевші автомати оцінюються в середньому в 6 000 рублів. Якщо значного стартового капіталу не є, наведіть саме на такий варіант. Плюс, в список обов’язкових витрат необхідно включити плату за оренду площі.

Товари для таких автоматів закуповуються, в середньому, за 1 — 1,2 рубля. Прибуток підрахувати нескладно: в монетоприймач, як правило, закладається монетка номіналом 10 рублів — саме стільки коштує одиниця товару в роздріб. Таким чином, рентабельність очевидна.

На завершення варто зазначити, що дорогі автомати будуть залучати значно більше клієнтів, тому, якщо кошти дозволяють, зверніть увагу саме на них.

Поділіться своєю думкою