Автомат з продажу снеків

Вендінговий бізнес — на піку популярності. Автоматизована торгівля поступово входить буквально в усі сфери людської діяльності. Особливо затребувані вендингові установки з продажу харчових продуктів. Так, на автоматі з снеків сьогодні можна заробити пристойні суми без істотних зусиль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Снэкомат універсальний. У нього можна помістити найширший асортимент товарів — від шоколадок, сухариків, чіпсів, горішків, фісташок, солодощів до газованої води, соку і мінеральної води. Щоб продажі йшли успішно, для встановлення обладнання необхідно підбирати максимально жваві місця. Підійдуть вокзали, аеропорти, великі торгово-розважальні центри, парки відпочинку, ігрові комплекси, автомийки, заправні станції, інтернет-кафе, навчальні заклади і т. д.

Вартість вендінгових автоматів з продажу снеків варіюється в діапазоні від 90 до 250 тисяч рублів. Найдорожча модель характеризується вандалостійкість, тому, якщо дозволяє стартовий капітал, варто придбати саме такий агрегат. Тим більше окупність витрат досить оперативна — вкладення повернуться до їх власнику вже через 4-6 місяців.

Share your thoughts