Автомат з продажу склоомивача

Новий вид послуг для водіїв автотранспорту може стати дуже вигідним видом бізнесу, який не вимагає особливих капіталовкладень і тимчасових витрат. Для ведення його вам навіть не знадобиться помічник. Усім процесом можете управляти ви самі, тому виплачувати зарплату нікому не потрібно.
Автомат з продажу на розлив незамерзаючої рідини для автоскла відрізняється від простої роздрібної реалізації незамерзаючої рідини великими обсягами. Власникам авто не потрібно відразу викладати велику суму на придбання необхідного засобу, гарантує не тільки естетичний вид транспорту, але і забезпечує, головним чином, безпеку на дорозі. Тепер будь-який водій, приїхавши на АЗС чи на СТО, зможе також, як заправляючи машину бензином, скористатися автоматом по розливу «незамерзайки».

Це зручно і вигідно.

Для обробки скла клієнту потрібно опустити наливна пістолет в ємність з «незамерзайкой» і набрати рідкий засіб, після використання якого автомат виконає розрахунок і при необхідності видасть здачу. Можливий також варіант оплати жетонами, в цьому випадку розрахунок клієнт виробляє в касі і отримує відповідну кількість жетонів, які опускає в жетоноприймач.

З метою підвищення ефективності продажу автомат оснащений додатковою функцією безкоштовної підкачки шин.

Важливо: автомати з продажу на розлив «незамерзайки» будуть затребувані в будь-який час року, так як в теплу пору їх можна заправляти зазвичай рідиною для миття скла.

Середня ціна вендингового автомата з продажу на розлив склоомивача — 140 тис. руб.

Поділіться своєю думкою