Автомат з продажу пиріжків: бізнес ідея для початківців, мінімальні влоежния, в маленькому місті

Купити їжу менше, ніж за хвилину, не штовхаючись при цьому в чергах…Саме це і дозволяє зробити автомат з продажу пиріжків. Очевидно, що такий бізнес буде користуватися великим попитом у покупців, які не хочуть голодувати незважаючи на те, що спізнюються на потяг або пару.

Суть бізнес-ідеї

Ця бізнес-ідея досить проста в реалізації: все, що потрібно — купити один або кілька автоматів і встановити їх в місця скупчення цільової аудиторії. Особливою популярністю такі апарати будуть користуватися в школах, адже часу, щоб поїсти на перерві, у дітей не так багато, а черги в одну-єдину столову можуть бути нескінченними. Крім установки автоматів з пиріжками в школах, варто розглянути такі локації, як університети та інститути, бізнес-центри, залізничні та автовокзали, одним словом, місця, де люди опиняються в ситуації гострої нестачі часу на їжу.

Вендінговий бізнес не вимагає серйозних знань і витрат праці, тому він добре підійде новачкам, а також тим, хто обмежений у коштах — вартість автомата становить близько 150 тис. рублів. Затребуваний такий бізнес буде як у великих, так і в малих містах.

Реалізація бізнес-ідеї

Щоб почати бізнес на встановлення автоматів з продажу пиріжків, треба купити сам автомат і вибрати місце для нього. Локація ключовий фактор успіху в цьому бізнесі, тому до її вибору варто підійти особливо уважно. Розміщення автоматів у школах і ВУЗах потребує узгодження з адміністрацією закладу.

Автомат в базовій комплектації дозволяє вмістити до 288 одиниць товару, обладнаний купюро – і монетоприймачем, а також рівномірно розподіляє холодне повітря з полком з продуктами, дозволяючи їм довго не псуватися. До речі, завантажити в такий автомат можна не тільки пиріжки, але і інші види випічки і навіть напої.

Також потрібно закупити товар. Домовитися про це можна з будь-пекарнею і навіть найближчої столової.

Крім вдалого розміщення необхідно, щоб сам зовнішній вигляд автомат привертав увагу. Тоді покупець точно не пройде повз.

Скільки на цьому можна заробити?

Закупівельна ціна пиріжків може змінюватись в залежності від постачальника, начинки і т. д. Розраховуйте в середньому на 20 руб. Роздрібна ціна продукту у вашому автоматі може бути вдвічі вище. Максимально в день можна продати 288 пиріжків — саме така місткість автомата. Таким чином, виручка в день становитиме 11 520 руб. Відніміть половину витрати на закупівлю сировини, а також витрати на оренду, обслуговування та податки. В місяць прибуток складе 125 801 руб.

Поділіться своєю думкою