Автомат з продажу незамерзаючої рідини: бізнес-ідея для початківців, для чоловіків, у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення

Вендінговий автомат з продажу «незамерзайки» — цікава ідея, особливо в тому випадку, якщо вона правильно реалізована. Що значить «правильно»? У нашому випадку це означає не просту продаж каністр або пляшок із заповітною рідиною, а можливість «залити» саме стільки, скільки потрібно конкретного автомобілісту. По суті, такий автомат дуже нагадує той, що заправляє авто бензином — у нього є шланг, а також невеликий «пістолет».

Серед інших складових апарату — купюроприймач і принтер з фіскальним реєстратором, які забезпечують купівлю та видачу чека. Сама рідина зберігається в баку ємністю 100-200 літрів, і подається за допомогою насоса. Дозацию контролює спеціальне ПЗ.

Мінімальна вартість такого автомата становить близько 600 доларів США, але вартість більш якісних апаратів вище — близько 2000 доларів США. Ціновий розкид обумовлений такими характеристиками, як обсяг бака, комплектація апарату та умови, в яких може працювати автомат (вуличне або зовнішнє розміщення).

Загалом на відкриття бізнесу потрібно від 150 тис. рублів. У цю суму входять купівля самого апарату, витратних матеріалів і оренда.

Важлива умова успіху — наповнення автомата якісної рідиною.

Розмістити такий апарат, який, до речі, працює цілодобово, потрібно в місці з хорошою прохідністю і наявністю саме цільової аудиторії. Відповідно, як не можна краще для цього підійдуть автозаправки, паркування, мийки і СТО і стоянки біля вокзалів, аеропортів та СТО.

Щоб розмістити автомат, проведіть переговори з власником об’єкта, обговоріть розміщення, умови оренди та відрахувань з виручки.

Вендінговий бізнес приваблює в першу чергу тим, що не вимагає великих витрат на персонал. Для роботи апарату адміністратора, який буде стежити онлайн за станом автоматів, а також техніка, що буде проводити техогляд.

В цілому, бізнес підійде як для новачків, так і для досвідчених підприємців. При порівняно невеликих вкладеннях і ті, й інші зможуть отримувати стабільний дохід. Природно, в тому випадку, якщо будуть дотримані всі умови успіху: правильно обране місце, своєчасна заправка апарату, підтримання його працездатності і наповнення якісної рідиною.

Поділіться своєю думкою