Автомат з газованою водою

Для жаркої пори року актуальної бізнес-ідеєю стане установка автоматів з продажу газованої води. Вкладення в цей проект будуть потрібні мінімальні, але «віддача» при цьому буде досить вагомою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основне завдання підприємця — знайти зручне, максимально прохідне місце для установки апарату. Якщо є фінансова можливість придбати відразу кілька вендінгових пристроїв, то робіть це, не замислюючись. Окупність буде ще більш оперативною. Якщо ж фінанси обмежені, варто витратити першу прибуток на розширення мережі.

Найкращим місцем дислокації для автомата з газованою водою стане великий торгово-розважальний центр, ринок, вокзал і аеропорт, кінотеатр. Також в літній час чудово підійдуть паркові зони та зупинки громадського транспорту.

Сучасні вендингові апарати дають можливість надавати споживачеві широкий асортимент продукції. В «меню» можуть бути представлені не тільки солодкі газовані напої з різними смаками, але і мінералка, а також проста охолоджена вода без газу, що актуально для будь-якого сезону.

Вартість одного пристрою коливається в діапазоні від 60 до 120 тисяч рублів. Прибуток складає від 18 до 50 тисяч рублів на місяць. Вкладення окупаються в термін від 3 до 5 місяців, в залежності від ціни обладнання і вдалості місцерозташування.

Share your thoughts