Автомат, який планує ваш вечеря

Питання «що приготувати на вечерю» щодня мучить мільйони людей по всьому світу. Але з появою унікального автомата під назвою Meal Planning Solution ця проблема була вирішена в одну мить. Пристрій, сконструйований компанією Intel і Kraft, здатне запропонувати своїм користувачам ідеальні варіанти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що в автомат вбудований унікальний сканер, який оперативно оцінює людини, що знаходиться перед ним, за кількома параметрами. Отримані дані завантажуються в спеціальну програму, і вона протягом хвилини видає користувачеві Meal Planning Solution конструктивні пропозиції.

Прилад з легкістю визначає статеву належність людини, його вік, а також соціальний статус. Наприклад, багатодітній матері апарат запропонує натуральні сосиски Oscar Mayer, а дев’ятнадцятирічним студенту — піцу. Деякі параметри клієнт може підкоригувати самостійно за допомогою спеціально розробленого мобільного додатка і отримати ідеально підходить для себе пропозицію.

Цікаво, що вендінг-система враховує не тільки статеві і вікові особливості користувача, але і час доби. Тобто на сніданок і на вечерю пропонуються абсолютно різні страви і продукти. Також клієнт може вказати, що у нього намічається вечірка, вечеря в самоті або посиденьки з друзями. На ці випадки у автомата теж є власне меню. Можна не сумніватися, що подібне нововведення гідно оцінили наші співвітчизники.

Share your thoughts