Автомат, продає зоотовари

Практика показує, що люди все частіше віддають перевагу купівлі через торговельні автомати спілкуванню з живими продавцями. І це не дивно: обладнання не пристає, не задає зайвих питань «не стоїть над душею» і дає можливість спокійно зробити вибір, вивчивши асортимент. Тому прекрасною бізнес-ідеєю може стати продаж зоотоварів через вендингові системи.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сучасні виробники пропонують досить широкий вибір агрегатів, що дозволяють продавати корми і товари для братів наших менших в автоматичному режимі. Потрібно відзначити, що цей бізнес вважається вкрай перспективним, так як більше половини населення Росії має в своєму будинку хоча б одного домашнього вихованця. І, звичайно ж, набагато більше задоволення їм приносять покупки через вендингові апарати, ніж простоювання в чергах стандартних магазинів та гіпермаркетів, особливо в годину пік.

Вартість вендінгових машин, самостійно реалізують зоотовари, починається від 50 000 рублів і доходить до 200 000 рублів. Крім основних функцій, за бажанням набувача виробники можуть встановити додаткові функції — зайві полиці, купюроприймач з можливістю видачі здачі і т. д.

Щоб бізнес став успішним, важливо правильно вибрати місце дислокації автомата. Ідеально підійдуть міські парки і сквери, де люди гуляють з собаками, зона біля входу в торговий центр або супермаркет, зоопарки, вокзали, зупинки громадського транспорту, ветклініки. Практика показує, що окупність такого роду бізнесу досить оперативною, тому початківцям підприємцям безперечно варто придивитися до вендінг-проекту.

Share your thoughts