Автомат, продає жіночі колготки

Як відомо, без колготок не обходиться жодна сучасна жінка. І кожної спокусниці відомий величезний недолік виробів з капрону: вони дуже часто рвуться, при чому ця неприємність зазвичай відбувається в самий відповідальний момент. Діра на колготках може зіпсувати не тільки настрій, але і зробити некомфортними діловий обід або важливу презентацію.

З цієї причини в місцях великого скупчення представниць прекрасної статі — в офісах або університетах — попит на такий товар, як капронові колготи, незмінно високий.

Часто жінкам просто не вистачає часу на походи по магазинах і покупку чергової пари предмета жіночого гардеробу, тому автомати, які дають можливість придбати колготки в будь-який момент — це справжній порятунок для дам.

Для купівлі обладнання для автоматичної торгівлі не потрібно значних капіталовкладень: середня вартість апарату коливається в межах 250-260 000 рублів. Винахідники установки оснастили її кількома рядами містких полиць, на яких можна розташувати велику кількість продукції. Автомат оснащений можливістю регулювання налаштувань, а також здатний самостійно давати здачу покупцям.

Кошик, в яку подається куплений товар, розташована дуже зручно: жінці не доведеться робити низький нахил, щоб забрати своє придбання.

Також «розумна» апаратура збирає статистичні дані про продажі, а контролювати кількість продукції можна у віддаленому режимі.

Звичайно, щоб бізнес-ідея принесла свої плоди, необхідно ретельно підбирати місце для установки апаратури. Обладнання доцільно розмістити на території великих бізнес-центрів, освітніх установ, а також у взуттєвих бутиків і торгових точках, які продають нижня білизна.

Середня вартість пари колготок при оптовій закупівлі становить близько 200 рублів. Ціну на виріб, що продається автоматом, можна підвищити майже вдвічі. Тобто, шляхом нескладних підрахунків, з’ясовуємо, що навіть якщо в місяць буде продано 100 капронових виробів, то чистий прибуток буде близько 40 000 рублів.

Щоб повністю окупити витрати, достатньо і півроку.

Щоб дохід був ще більше, можна крім колгот продавати панчішно-шкарпеткові вироби, следка та інші товари цієї групи.

Корисні посилання

Вендінговий бізнес

Поділіться своєю думкою