Автомат, продає рибу

Автоматична торгівля міцно увійшла в наше життя і буквально захопила всі сфери. Перші автомати, що продають рибу, з’явилися, як не дивно, на території японського зоопарку. Поштовхом до такого рішення адміністрації зоопарку стали несвідомі відвідувачі, які, незважаючи на всі заборони, продовжували годувати тварин всім, що опиниться під рукою — фастфудом, попкорном і навіть жуйкою. Рибна вендингова система вирішила цю проблему.

Установки зі свіжою рибою розташували неподалік від зони, де містяться тюлені. Щоб купити пару невеликих рибок, достатньо заплатити 100 ієн. Після оплати товар подається в спеціальний піддон і «виїжджає» до покупця. В результаті і відвідувачі Tobe Zoo задоволені, і тварини ситі та здорові.

Подібну ідею спочатку взяли на озброєння і в інших відділах зоопарку — торгувати їжею для братів наших менших виявилося дуже вигідно. А рибні автомати стали встановлювати не тільки з метою погодувати тюленів. Тепер придбати такий товар через вендінгове пристрій можна в багатьох великих містах Японії, при чому до зоопаркам автомати вже не мають ніякого відношення.

Поділіться своєю думкою