Автомат, продає біжутерію

Вендингова система продажу вже давно довела свою актуальність та ефективність. Автоматизована торгівля приносить величезні доходи, тому з’являються все нові і нові види товарів, якими новатори наповнюють вендингові автомати. Однією з найбільш перспективних бізнес-ідей сьогодні вважається продаж біжутерії через вендінг-пристрої.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це сучасні модниці, дівчата і жінки, які щомісяця витрачають чималі суми на прикраси, які підходять під той чи інший випадок, вбрання і т. д. Звичайно ж, і чоловіки не забаряться скористатися можливістю швидко і зручно придбати подарунок своїй коханій, мамі, сестрі, дочці, колезі.

Торгові автомати, які продають біжутерію, вже є у вільному доступі. Варто подібне високотехнологічне пристрій близько 150 000 рублів. Щоб наповнити його на термін до 2-х місяців, досить 40 000 рублів. Плюс, вартість оренди площі для агрегату — це ще близько 10 000 рублів на місяць. Таким чином, сума стартового капіталу складе 200 000 рублів (за умови придбання 1 вендингового автомата).

Окупаються вкладення в найкоротші терміни — від 3 до 5 місяців. Багато що залежить від обраної точки установки ювелірні агрегату. Найбільш вигідними місцями дислокації вважаються території великих торгових центрів, салонів краси, магазинів одягу, а також навчальних закладів — коледжів, ліцеїв, вузів і навіть шкіл.

При правильній розробці стратегії одне вендиноговое пристрій приносить власнику, в середньому, 54 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts