Автомат для торгівлі ліками

Вендінговий бізнес процвітає, поступово входячи в усі сфери життя. Так, на території Англії вже з’явилися перші автомати для торгівлі самими затребуваними ліками і таблетками. Встановлюють такі пристрої поки тільки на території лікувальних закладів — лікарень, поліклінік, санаторіїв, і вони відіграють роль своєрідної цілодобової аптеки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Компанія, сконструировавшая подібні агрегати, активно просуває свій винахід і робить все можливе, щоб законним способом встановлювати їх повсюдно. Адже вендингові таблетки — це дуже зручно і вигідно. Це відмінний вихід в ситуації, коли потрібно придбати який-небудь лікарський препарат, який не потребує рецепта лікаря, а аптеки поблизу просто немає або робочий день в аптечних кіосках завершився.

До речі, англійське уряд вкрай позитивно оцінив ідею і сприяє винахідникам дуже активно. Адже статистика свідчить, що жителі Великобританії щороку приймають понад мільярд таблеток, тому потреба у вендінгових аптечних пристроях вкрай велика — такі апарати могли б вирішити безліч проблем.

Автором винаходу є компанія PharmaTrust. Одна одиниця такої техніки коштує приблизно 50 тисяч фунтів стерлінгів. Існує два різновиди агрегатів: один розрахований на 330 видів лікарських засобів, другий — на 3000 таблеток. Всередині пристрою знаходиться спеціальний чіп, здатний розпізнати ліки.

Виробники не зупиняються на досягнутому: зараз йде активна розробка аналогічного автомата, на якому можна буде придбати таблетки за рецептами, вклавши їх у спеціальний приймач.

Share your thoughts