Автомат для продажу устриць

Французькі фермери, які займаються розведенням та продажем устриць, придумали чудовий спосіб реалізовувати свою продукцію в цілодобовому режимі. Вони винайшли великий вендинговий апарат, що дає можливість клієнтам ферми купувати морепродукти 24 години в добу 7 днів в тиждень.

Номінально автомат виглядає як значних розмірів стелаж, заповнений металевими ящиками. У кожному з таких скриньок знаходиться дюжина устриць або інших молюсків. Для того щоб здійснити придбання у цій диво-машині, досить скористатися пластикової банківської картою.

Заповзятливі новатори пояснюють, що асортимент вендінгового апарату оновлюється щодня, тобто товар в ньому завжди свіжий. Спрямована ця ідея, головним чином, на тих, у кого немає можливості придбати фермерську продукцію протягом робочого дня. Агрегат припав до душі молоді, яка любить гуляти у вечірній час і вже давним-давно звикла до онлайн-покупок та відсутності нав’язливих продавців.

Господарі ферми стверджують, що їхній винахід у вечірній та нічний період здатне продати нітрохи не менше устриць, ніж стандартний фермерський магазин днем. Швидше за все цьому сприяє той факт, що автомат знаходиться безпосередньо поруч з фермерським господарством, і товар в ньому викликає довіру споживачів.

Поділіться своєю думкою