Автомат для продажу попкорна

Раніше нами вже було розглянуто бізнес-ідея про власноручного продаж попкорну. Справа це дуже прибуткове і рентабельне, але починаючий підприємець може в кілька разів спростити собі завдання і заощадити особистий час, придбавши вендінговий автомат для продажу попкорна. Вам не доведеться самостійно стояти за прилавком, витрачаючи сили і нерви, а прибуток все одно буде дуже відчутною.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вендінговий бізнес розвивається активними темпами не просто так: вже стало зрозуміло, що такий вид діяльності має величезні перспективи. Щоб реалізувати проект, немає потреби в наявності значного стартового капіталу. Китайську установку сьогодні можна купити навіть за 8 000 рублів! Найдорожчі і якісні агрегати виробляють в Америці. Вартість їх у перерахунку на російську валюту починається від 40 000 рублів, що теж не багато.

Торгівля через автомат відбувається просто. Спочатку потрібно заповнити відсіки в робочій зоні відповідними продуктами і пакувальними виробами — маслом, кукурудзою, харчовими добавками (сіллю, цукром і т. д), картонними склянками, пакетами, пластмасовими відерцями.

Головним фактором успіху в даному бізнесі є правильний вибір місця установки обладнання. Необхідно підшукати майданчики з високою прохідністю і на деякому віддаленні від продуктових магазинів. Якщо ця задача розв’язана вірно, то стартові вкладення в розмірі 100-120 тисяч рублів окупляться вже через 2 місяці.

Share your thoughts