Автомат для продажу кисневих коктейлів

Сьогодні спостерігається справжній «бум» прагнення до здорового способу життя. Спорт, фітнес, правильне харчування буквально стають нав’язливою ідеєю для різних категорій населення. Багато хто прагне завжди і скрізь проводити час з користю для організму, тому можна не сумніватися, що вендингові автомати з кисневими коктейлями, встановлені в місцях з великою прохідністю, будуть приносити чималий прибуток своєму власникові.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сучасні коктейлери здатні самостійно виробляти і продавати цілющі напої, достатньо лише придбати цю установку, знайти зручне місце її розташування (торгові центри, вокзали і аеропорти, санаторії, офісні центри, парки відпочинку, автосалони, заправні станції, кафе, ресторани і т. д) і збирати прибуток!

Генератор кисневого коктейлю коштує, в середньому, 200 — 220 000 рублів. Витрати на транспорт, інгредієнти (вода, сироп), інвентар (трубочка, стаканчик) складуть близько 10 000 грн. Щоб зареєструвати ІП та орендувати територію під коктейлер, доведеться викласти ще 4000 рублів.

Таким чином, сума стартового капіталу складе не більше 230 000 $

Варто нагадати, що автоматизована коктейльна машина може працювати цілодобово. У коктейлеров не буває вихідних та святкових днів, тому не доводиться сумніватися в користі від такого придбання.

В середньому, один вендінговий автомат в місяць приносить від 40 до 50 000 грн. чистого прибутку. Нескладно підрахувати, що окупляться вкладення всього за 5-6 місяців.

Share your thoughts