Автомат для друку банерів привітальних

Напевно кожен, хто хоча б раз був в аеропорту, міг спостерігати десятки зустрічають когось людей і тримають в руках самі різноманітні по дизайну і змісту плакати. Ці, так звані, «вітальні банери» виглядають кумедно і піднімають настрій. Коли-то їх виготовляли власними руками за допомогою фарб, олівців і листів ватману, витрачаючи на це не одну годину дорогоцінного часу. Сьогодні і в цій справі на допомогу приходять високі технології. На вокзалах і в аеропортах тепер встановлюють спеціальні вендингові пристрої, призначені для друку привітальних банерів.

У Росії така практика вже існує, але поки конкуренція мінімальна. Автомати під назвою Welcome Banner працюють досить просто. На сенсорному екрані користувач може вибрати мову друку, тематичну основу, набрати текст, додати картинку, а після цього макет відправляється на електронну пошту сервісу. Друк банера проводиться на щільному полотні, розмір якого клієнт вибирає самостійно (від 40 см до 1,8 м в довжину). Вартість виробу коливається в діапазоні від 300 до 700 рублів. Оплатити замовлення необхідно відразу ж, за допомогою банкової карти.

Засновники стартапу, вирішили запустити такий бізнес у нашій країні, заявляють про видимої позитивній динаміці його розвитку. Вже сьогодні вони активно працюють над франшизою своєї компанії, але поки все тільки в планах. Так що у початківців вітчизняних підприємців є всі шанси на те, щоб обігнати діючих конкурентів і заснувати власну мережу автоматів для друку привітальних банерів.

Поділіться своєю думкою