Автомат для безготівкової оплати чайових

Чайові прийнято давати готівкою тільки по тій причині, що безготівковий розрахунок в цьому плані дуже незручний. Термінали знімають з картки рівно ту суму, на яку було виставлено рахунок, і ні копійкою більше. Компанія під назвою DipJar взялася за вирішення цієї проблеми і розробила спеціальний автомат, за допомогою якого можна давати чайові готівкою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Генератором ідеї став сам власник компанії-виробника. Ця думка прийшла йому в голову в один із днів, коли він спостерігав за роботою співробітників своєї мережі кав’ярень і зробив висновки, що вони могли б одержувати набагато більше чайових, якби левова частка покупців не розплачувалася кредитками і дебетовими картами. Дизайн і принцип функціонування апарату DipJar були розроблені дуже швидко. Зовні пристрій схоже на класичні баночки для збору чайових, але «начинка» у них набагато цікавіше. Одним дотиком банківської картки клієнт кав’ярні може віддячити обслуговуючий його персонал на ту суму, на яку вважатиме за потрібне.

Статистика показала, що працівники кав’ярень стали отримувати в середньому на 10 доларів більше чайових, ніж раніше, до появи в закладах апарату DipJar. Практичним приладом вже зацікавилися і інші кафе, ресторани і бари. Замовлення на установку пристрою його винахідники отримують з усіх кінців Америки. Можна не сумніватися, що і для Росії подібний агрегат буде дуже цікавий!

Share your thoughts