Автобус-нічліжка: Іноземні бізнес-ідеї, Інноваційні бізнес-ідеї

Новий благодійний проект в англійській столиці запустила компанія The New Horizon Youth Centre. Ентузіасти-громадські прийняли рішення зробити з нічних автобусів Лондона своєрідну нічліжку для бездомних людей. Спочатку, авторами ідеї стали самі бомжі, які частенько сідали в автобуси і каталися в них по місту, щоб побути хоч трохи в сухості і теплі. Але раніше їх міг вигнати розлючений водій або незадоволені пасажири, тепер все офіційно.

Проект зародився внаслідок економічної кризи в країні, та й у всій Європі. Хостели для бездомних стали закриватися з величезною швидкістю, так як фінансувати їх нікому. Розмістити бомжів просто стало ніде, і ініціатори ідеї вирішили зробити нічліжки з нічних автобусів.

Звичайно, квитки на такі маршрути видаються тільки бездомним благонадійного виду, що значаться в списках The New Horizon Youth Centre. Одночасно з проїзним на нічний рейс бомж отримує спальний мішок, який вранці повинен повернути в організацію в обмін на сніданок.

Потім бездомні до самого вечора вирушають у вільне плавання в пошуках їжі і підробітку, а ввечері знову йдуть до благодійникам за спальним мішком і квитком «у нічний щастя».

Незважаючи на обурення громадськості, автобусні парки приймають безпритульних на території свого транспорту і не нарікають. Потужна піар-компанія, листівки та слогани просто не дали власникам автопарків іншого виходу. Адже вони ризикують бути буквально «обпльованими» іншою частиною суспільства, яка дбає за рівноправність в країні.

Поділіться своєю думкою